Лікувальні властивості олії льону - ОлійницяЛікувальні властивості олії льону

Лляна олія - ​​це отриманий з насіння льону рідкий продукт харчування, який є за своєю біологічною цінністю лідером серед харчових рослинних олій. У його складі у великій кількості є необхідні для нормальної життєдіяльності організму поліненасичені і насичені жирні кислоти, вітаміни так званої жиро-і водорозчинної групи (F, A, E, B, K), а також вітаміни групи В (В1, В2, В3, В5, В6, В9).

За допомогою поліненасичених жирних кислот Омега 3, 6 і 9, які людський організм не в змозі самостійно синтезувати, олія, активізуючи клітини, покращує регенерацію тканин, прискорює передачу нервових імпульсів і зміцнює імунітет. Однак лікування тільки лляною олією немає, вона використовується як допоміжний засіб у комплексному лікувально-профілактичному процесі при:
Тыквенное масло витамины захворюваннях серцево-судинної системи (артеріальна гіпертензія, аритмія, атеросклероз);
Тыквенное масло витамины хворобах шлунково-кишкового тракту (гастрити, коліти, запори, дисбактеріоз);
Тыквенное масло витамины цукровому діабеті;
Тыквенное масло витамины захворюваннях дихальної системи (гострі і хронічні бронхіти);
Тыквенное масло витамины хворобах видільної системи (нирково-кам'яна хвороба);
Тыквенное масло витамины неврологічних захворюваннях (інсульти, стрес, тривога, депресія, нервове перенапруження);
Тыквенное масло витамины дерматологічних захворюваннях (дерматити, екземи, псоріаз);
Тыквенное масло витамины глистових інвазіях.

Володіючи імуномодулюючими, протизапальними і регенеративними властивостями, лляна олія використовується також для загального оздоровлення організму. Однак цінними лікувальними властивостями володіє тільки олія, отримана технологією холодного віджиму.

 Лікування лляною олією 200 млКупити лляну олію 200 мл

Як приймати лляну олію в лікувальних цілях

Лляна олія, як і інші профілактичні та лікувальні засоби, має різні схеми прийому, в залежності від діагнозу (див. далі).

Як приймати лляну олію в лікувальних цілях - ОлійницяА ось при очищенні організму продукт приймається вранці один раз на півроку, дві столові ложки олії, які через 30 хвилин потрібно запити склянкою чистої води (мається на увазі не те очищення, яке часто пропагується, а очищення шляхом викликання проносу. Цього очищення досить один раз на півроку). Після цього цілий день посидіти на голоді і багато пити чистої води. Очисний ефект досягається шляхом проникнення в клітинні структури кишечника вітамінів і жирних кислот, які розслаблюють кишечник і підвищують його моторну функцію.

При намірі оздоровити організм олію слід приймати місячним курсом, натщесерце, починаючи з однієї чайної ложки і поступово довівши до двох столових ложок. Сніданок можна починати не раніше, ніж через півгодини після прийому олії.

Для викликання жироспалюючого ефекту, олія приймається по одній столовій ложці вранці за 10 хвилин до сніданку, а ввечері через 10 хвилин після вечері. Щоб викликати спалювання жиру, потрібно збільшити метаболізм. А це чайною ложкою досягти неможливо.

З профілактичною метою олія без термообробки додається у салати та інші страви. У період весняного авітамінозу рекомендується приймати одну десертну ложку лляної олії натщесерце вранці.

 Лікування лляною олією 500 млКупити лляну олію 500 мл

Лляна олія для лікування шлунку

Лляна олія дуже ефективна в комплексному лікуванні захворювань шлунка. Будучи багатою джерелом Омега-3, вона сприяє зменшенню запалення слизової оболонки шлунка, відновленню пошкодженої запальними явищами слизової, попереджає її деформацію і утворення рубців, які згодом можуть призводити до утрудненої евакуації їжі з шлунка, а іноді навіть перероджуються в злоякісні новоутворення.

Приймається лляна олія для шлунка курсом один місяць за наступною схемою: одна чайна ложка вранці і ввечері за 30 хвилин до прийому їжі.

Лляна олія для лікування суглобів

Натуральна лляна олія холодного віджиму, при якому досягається максимальна концентрація корисних речовин, є ефективним додатковим засобом при комплексному лікуванні кістково-суглобової системи. Омега-3 сприяє засвоєнню такого важливого мікроелемента, як кальцій, який в свою чергу попереджає розвиток остеопорозу, зміцнює кісткову тканину, зменшує запалення суглобів, покращує суглобові поверхні кісток, сприяє якнайшвидшому відновленню суглобів після вивихів.

Використовується як перорально, так і зовнішньо. Приймається рівними порціями, через рівні проміжки часу протягом доби, перед їжею. Загальна кількість прийнятої олії повинна бути 15-20 мл на добу.

Також олію кімнатної температури можна використовувати як зовнішній засіб, втираючи її масажними рухами в область проблемних суглобів, що сприяє проникненню жирних кислот у суглоб, змащуючи його і впливаючи на запальний осередок.

 Лікування лляною олією 1 лКупити лляну олію 1 л

Лляна олія для лікування кишечника

Лляна олія для лікування кишечника - ОлійницяМаючи в своєму складі альфа-ліноленову кислоту і вітаміни групи В, олія має протизапальні, бактерицидні, ранозагоювальні та обволікаючі властивості. А жирні кислоти і водорозчинні вітаміни, проникаючи в клітинні структури кишечника, надають лікувальну дію і сприяють розщепленню і виведенню з кишечника залишків їжі, попереджаючи, таким чином, створення калових завалів та інтоксикацію організму.

Приймається не більше 5-7 мл, що становить півтори чайної ложки протягом доби, один або два рази перед прийомом. Можна також додавати лляну олію в готові страви, салати, каші, супі і т. д.

Лікування щитовидної залози лляною олією

Лляна олія здавна використовується з лікувальною і профілактичною метою щодо щитовидної залози. Ефект досягається завдяки високій концентрації жирних кислот. Після курсу прийому відновлюється функція щитовидної залози і в цілому, завдяки поліпшенню метаболічних процесів в організмі, відновлюються втрачені функції всієї ендокринної системи.

Приймати олію рекомендується за 30 хвилин до прийому їжі по одній чайній ложці три рази на день. Курс лікування два тижні, а потім місячна перерва.

Також олія використовується у вигляді 20-хвилинних аплікацій на область щитовидної залози. Допускається змазування лляною олією області щитовидної залози.

Лляна олія для печінки і жовчного міхура

До комплексної терапії захворювань печінки і жовчовивідних шляхів, лляна олія холодного віджиму, будучи найбагатшим джерелом ненасичених жирних кислот Омега-3, сприяє зміцненню клітинних мембран печінки, зменшенню їх проникності і захисту печінки від патогенів, обмежує запальний і попереджає пухлинний процеси в печінковій тканині, нормалізує метаболізм. А вітамін Е, як потужний антиоксидант, захищає клітини від ушкодження.

Вживають щодня під час сніданку по 2 столові ложки або по чайній ложці за 15 хвилин до кожного прийому їжі 3-4 рази на день.

Зараз фармацевтична промисловість випускає величезну кількість медичних препаратів, як для лікування захворювань, так і для їх профілактики. Однак тільки природа зуміла дати людині унікальні природні лікувально-оздоровчі засоби, в яких у збалансованому вигляді знаходиться багато необхідних для нормальної життєдіяльності організму інгредієнтів. Одним з таких засобів є олія льону.

Перейти до каталогу олії