Знижена кислотність шлунка, часте вживання в їжу термічно необроблених продуктів, неякісна вода і контакт з тваринами можуть призвести до паразитозу. Олія гарбузового насіння від паразитів - один з найбільш дієвих рослинних засобів, який, на відміну від лікарських препаратів, діє м'яко і значно знижує токсичне навантаження на організм. Сьогодні поговоримо, за рахунок чого можливе лікування гостриків гарбузовою олією і як вона справляється з іншими видами «непроханих мешканців» нашого тіла.

Зверніть увагу: в питанні про те, як приймати гарбузову олію від глистів, важливі сукупні дії, а саме - низьковуглеводна і бездріжджова дієта (саме цукрами і дріжджами найпростіші харчуються).

 Гарбузова олія 200 мл від глистів і паразитівКупити гарбузову олію 200 мл

За рахунок чого досягається ефективність олії гарбузового насіння від глистів

Гарбузова олія від глистів і паразитів - ОлійницяОсновна діюча речовина, що надає антипаразитарний ефект - це кукурбітин. Він паралізує гельмінтів (переважно, лямблій, стрічкових, солітерів і гостриків). Після впливу у найпростіших немає можливості прикріпитися до стінок кишечника або жовчного міхура, також гарбузова олія від гельмінтів перешкоджає їх розмноженню, після чого паразити гинуть і руйнуються.

Тут важливий відступ, оскільки одна справа - як позбутися від паразитів в організмі олією гарбуза, і інше питання - як полегшити токсичне навантаження цього процесу на організм. Коли гельмінти гинуть, вони виділяють шкідливі речовини, вплив яких може проявлятися нудотою, слабкістю, зниженням або підвищенням температури тіла. І тут на допомогу приходить вітамінний склад олії насіння гарбуза, який компенсує навантаження і допомагає вам впоратися з нею.

Саме склад цього засобу і є відповідь на питання, як діє гарбузова олія на глистів.

Важливо: касторка і гарбузова олія від глистів чинять взаємодоповнюючу дію. Касторка сприяє природному виведенню паралізованих гельмінтів з організму (при неможливості її використання через 2-3 години після застосування олії гарбуза від глистів слід провести очищувальну клізму).

 Гарбузова олія 500 мл від глистів і паразитівКупити гарбузову олію 500 мл

Як приймати гарбузову олію від паразитів

Як приймати гарбузову олію від глистів та паразитів - ОлійницяВсередину. Дозування для дорослих і дітей однакове - по 1 чайній ложці продукту тричі на день до їжі. Курс становить 10 днів, після чого, через місяць, його рекомендується повторити, згодом перейшовши на підтримуючий, профілактичний режим.

Клізми. Перед сном, щодня протягом 10 днів в кишечник слід вводити 25-50 мл гарбузової олії (в залежності від віку і ваги). Бажано виключити стілець до ранку.

Профілактика. Гарбузова олія від аскарид і інших типів паразитів застосовується курсом - 7 днів на місяць, по 1 чайній ложці на день натщесерце.

Абсолютна безпека продукту дозволяє використовувати гарбузову олію від глистів при вагітності і під час лактації.

Зверніть увагу: протипоказаннями до прийому олії гарбуза від паразитів є наявність жовчнокам'яної хвороби або запалення жовчного міхура в гострій фазі. Також можливі незначні побічні дії, властиві, згідно з відгуками, гарбузовій олії від глистів: запаморочення, нудота і алергія при індивідуальній непереносимості.

Позбавити свій організм від паразитів, знизити ризик повторного зараження і виключити токсичне навантаження - всього за допомогою одного продукту. Поставляємо «здоров'я» в зручному для вас форматі і за приємними цінами!

 Гарбузова олія 1 л від глистів і паразитівКупити гарбузову олію 1 л