Позитивний вплив не тільки на діагностовані захворювання суглобів, а й на функціональний дискомфорт, викликаний значними фізичними навантаженнями або віковими змінами, можливий без медикаментів! Лікування суглобів кунжутною олією - один з методів безпечної і ефективної терапії, про яку піде мова у сьогоднішньому матеріалі.

Замовити кунжутну олію →

Завдяки яким властивостям використовується кунжутна олія в лікуванні суглобів

Сезам, сім-сім і інші назви - це все про олію кунжутного насіння. Основний компонент складу - природний кальцій, який знаходиться в продукті в активній, хелатній формі. Саме тому його біодоступність становить близько 80% - організму не потрібно прикладати зусилля для переробки мінералу.

Калій, фосфор, залізо, практично вся група вітамінів групи В, цинк, токоферол, ретинол, лецитин і фітин - склад кунжутної олії для суглобів ніби створений самою природою. Такий «букет» мікро- і макроелементів нормалізує мінеральний баланс, відновлює щільність хрящової тканини, позитивно впливає на запалені ділянки і стабілізує кровообіг.

Згідно відгуків, кунжутна олія для суглобів демонструє відмінну ефективність при дегенеративних станах сполучної тканини, в тому числі при розтягненнях, остеохондрозі, а також при дисплазії СТ.

Замовити кунжутну олію →

Як приймати кунжутну олію при остеопорозі, артриті і артрозі

Крім традиційного формату застосування - по 1 чайній ложці тричі на день, допустимо використання кунжутної олії при артриті у вигляді добавок до їжі. Наприклад, це може бути заправка для салату, до каші, або ж популярний продукт - урбеч. Для його приготування потрібно подрібнити насіння кунжуту в кавомолці, після, за бажанням, додати мед або сметану.

Також кунжутна олія при артрозі може використовуватися для обгортань. Для приготування компресу потрібно змішати олію кунжуту з сіллю в пропорції 2:1, або ж з кефіром, використовуючи в якості згущувача кускову крейду (1:1 з кефіром). Пропорції сметаноподібної суміші і олії, що вийшла  - 10:1. Компрес наноситься на хворе місце, покривається плівкою і залишається на ніч. Курс - 10 днів або до зникнення больового синдрому.


Важливо: будь-які кислоти, в тому числі щавлева та інші комбінації з аспірином нівелюють дію олії кунжутного насіння. Тому при обов'язковому прийомі препаратів, що розріджують кров, потрібно витримувати паузу мінімум у 6 годин між застосуванням кунжутної олії при остеопорозі всередину і ліків.

Рецепт для коліна з кунжутною олією: схема зовнішнього застосування

В якості альтернативного рецепта може використовуватися такий дует, як кунжутна олія і імбир для суглобів. Для приготування суміші слід подрібнити корінь імбиру і змішати його з олією у пропорції 2:6. Склад настоюється в темному місці протягом двох тижнів, після чого його втирають в хворобливу область одночасно з м'яким масажем. У складі кореня імбиру присутні вітаміни РР, Е і А, а також сезамол - природний антиоксидант. Така імбирна олія перешкоджає поширенню запалення, знеболює, відновлює живлення тканин і кровопостачання.

Команда інтернет-магазину «Олійниця» сподівається, що завдяки цьому матеріалу ми змогли вичерпно відповісти на питання, чи допомагає кунжутна олія від захворювань суглобів. Про те, якими ще цілющими властивостями володіє цей продукт, ви можете дізнатися в категорії товару. Там же до замовлення доступні найсвіжіші партії олії кунжуту холодного віджиму!

Перейти до каталогу олії →