Ловля нехижої риби вимагає від рибалки уважної підготовки. У цьому вигадливому і захоплюючому процесі для досягнення результату гарні всі методи - як у виборі інструментарію, так і перевазі дійсно «робочої» підгодівлі. І поряд з овочами, «солодощами» для риби і готовими сумішами відмінну конкуренцію складають природні добавки - рослинні олії.

Так яка олія краще для риболовлі та чому окуні, коропи, краснопірка та інші представники ставків і озер віддають перевагу саме холодному віджиму? Сьогоднішній фаворит - олія конопляного насіння.

 Купити конопляну олію 200 мл

За рахунок чого конопляна олія для риболовлі збільшує улов

Аромат - яскравий, привабливий для риби і, що найголовніше, стійкий навіть при тривалому перебуванні у воді - це і є основа популярності цього продукту. До його складу входять ефірні олії, амінокислоти і мінерали, які залишають у воді «шлейф», і за ним і припливає риба.

 Яка олія краща для риболовлі - ОлійницяКупити конопляну олію для коропової ловлі варто заздалегідь до самого процесу і використовувати її рівно в тій кількості, якої достатньо для обволікання основи. Вся справа у тому, що органічний продукт окислюється під впливом кисню, тому варіантів два: або приготувати суміш заздалегідь і закрити в щільній темній тарі, або змішувати порційно, безпосередньо перед закладкою на гачок.

Наприклад, для невеликої кульки на гачок потрібно 0,5 чайної ложки борошна / каші / макухи і 1-2 краплі олії. Нюхові органи у риби розвинені досить добре, тому цієї кількості достатньо. Тут не працює схема «чим більше, тим якісніше», тому не переборщіть.

Конопляну олію для коропа бувалі рибалки рекомендують використовувати не в проточній, а в стоячій воді. Вся справа у тому, що кулька має відмінну плавучість, але при активній течії може просто розвалитися.

Важливо: самостійно не використовується конопляна олію як підгодовування для риболовлі. Макуха самого насіння - відмінна основа, як і манна або кукурудзяна каша, хлібний м'якуш і будь-яка інша основа, що всмоктує.

Ще один прийом - змішування олії з водою. Пропорції - 1 до 10, наприклад, 1 мл олії на 10 мл води, або кратно 10 разів. Отриману емульсію виливають в місце лову. Великі олійні краплі розпливаються і привертають досить активних і здорових особин, на які буде вестися підводне полювання.

 Купити конопляну олію 500 мл

Конопляна олія для коропа, або які породи риб оцінять таку прикормку

Конопляна олія для коропа - ОлійницяЦе - рекомендований метод приманки саме для нехижих риб, оскільки хижаки в принципі не реагують на запахи рослинного походження. До того ж приваблює їх, в тому числі і рух. І короп серед тих порід, які відгукуються на такий спосіб приманки - на першому місці, після чого за «ступенем реагування» йдуть окунь, краснопірка, плотва та інші представники прісних водойм.

Примітно, що такий спосіб приманки підходить для будь-якого сезону! На відміну від неорганічних продуктів, які для зимової риболовлі не використовуються.

Рекомендація: особливо високу активність досвідчені рибалки відзначають у сумішах з наступним складом:

Тыквенное масло витаминыЧорний перець
Тыквенное масло витаминыОлія коноплі
Тыквенное масло витаминыСіль
Тыквенное масло витаминыЕкстракт перцю чилі
Тыквенное масло витаминыКоріандр і мускатний горіх

Про те, наскільки корисна конопляна олія при ловлі коропа, вам доведеться судити за результатами риболовлі. Спробуйте новий для себе спосіб, і ви обов'язково додасте в скарбничку своїх лайфхаків цей ефективний варіант!

Щоб забезпечити хороший улов і не провести час відпочинку даремно, поспішіть купити конопляну олію для риболовлі! Найсвіжіший віджим уже у продажу!

 Купити конопляну олію 1 л