Автор: Олена Костюк - Нутріціолог, Експерт зі Здорового Харчування


Модне віяння - інтеграційна медицина - це не що інше, як робота на випередження. Її задача - попереджати захворювання, а не чекати їх появи. І збалансований раціон з добавками, як, наприклад, лляна олія для дітей, яка заповнює нестачу тих чи інших елементів, основа цього напрямку.

 Лляна олія 200 мл дітямКупити лляну олію 200 мл

Лляна олія дітям: користь і показання до застосування

Унікальний склад вітамінів, мікроелементів і амінокислот цього природного препарату не дозволяє засумніватися в його користі. Але чи однаково корисна олія насіння льону для дорослих і дітей? Відповідь - так, тому що:

Лляна олія дітям - ОлійницяТыквенное масло витамины Олія лляного насіння багата на альфа-лінолеву кислоту, яка входить у спектр Омега-3 жирів. Продукт - альтернатива риб'ячому жиру і дозволяє підтримувати роботу серцевого м'яза та нервової системи.

Тыквенное масло витамины Ненасичені жири Омега-6 і 9, що входять до складу продукту, корисні для суглобів, сполучної тканини, а також шкіри і волосся в період активного росту, тому лляна олія дитині 6 років виявиться особливо цінною.

Тыквенное масло витамины Лігнан - речовина, що відповідає за міцність і чистоту судин, регулює баланс корисного і шкідливого холестерину.

Тыквенное масло витамины Позитивний вплив продукту доведено і щодо психоемоційного стану, і для поліпшення когнітивних процесів - якраз те, що потрібно в період активного росту і психологічного дозрівання. Тому лляна олія дитині 3 роки - відмінна «підмога» малюкові в спробах опанувати власний настрій.

Тыквенное масло витамины Зміцнення імунітету - антиоксиданти, що входять до складу, працюють як стимул для імунних клітин, а при регулярному вживанні ризик «сезонних» ГРВІ знижується на 60%.

Важливо: надмірне вживання лляної олії дітям до року і малюкам старшого віку може призвести до розрідження стільця. Також даний продукт може бути протипоказаний при наявності захворювань жовчовивідних шляхів ( «ледачий» жовчний міхур або його загин). Орієнтиром в даному випадку можуть виступати аналізи на наявність ліпідів в крові і відповідні вказівки педіатра, який визначить, чи є протипоказання в лляній олії дітям.

Найбільш популярне питання, яке хвилює батьків, які вивчають лляна олія дітям, - з якого віку може здійснюватися прийом цього корисного продукту. Відповідь - з моменту введення в прикорм малюка першої твердої їжі (рекомендовано починати введення в раціон з восьмимісячного віку).

 Лляна олія 500 мл дітямКупити лляну олію 500 мл

Як приймати лляну олію дітям: дозування і метод використання

Тыквенное масло витамины діти до 1 року - кількість крапель дорівнює числу місяців дитини;

Тыквенное масло витамины з 1 року до 4-х років по 1/4 - 1/2 чайної ложки двічі на день;

Тыквенное масло витамины з 4-х до 7 років: по 1 чайній ложці двічі на день;

Тыквенное масло витамины дітям до 14 років: по 1 десертній ложці 2 рази на день.

Курс - 1-2 місяці на півроку.

Як приймати лляну олію дітям - ОлійницяПродукт здатний стати прекрасною альтернативою засобам по догляду - лляна олія для шкіри новонароджених сприяє зволоженню та загоєнню. Вона не містить консервантів і мінеральних масел, а ось по вітамінному складу може конкурувати навіть з іменитими марками.

Цікавий факт: як і для дорослих, так і для немовлят лляна олія є близьким за генетичним кодом продуктом, тоді як соняшникова вважається чужорідним. Саме цю рослину вирощували і використовували в їжу наші предки багато століть, а ось насіння соняшнику використовуються як олійна культура в Україні порівняно недавно - з середини XIX століття.

Неодноразово говорив про те, наскільки корисна лляна олія для дітей, Комаровський - відомий в Україні педіатр.

Найсвіжіший продукт холодного віджиму в упаковках по 200, 500 і 1 000 мл вже готовий відправитися за вашою адресою! Природна квінтесенція здоров'я для малюків та їхніх батьків за приємною ціною - в інтернет-магазині Олійниця.

 Лляна олія 1 л дітямКупити лляну олію 1 л