Це - не просто малоприємний стан, який доставляє фізичний дискомфорт. Нерегулярне випорожнення загрожує для організму повільним отруєнням - інтоксикацією. Як відомо, на проблему необхідно впливати зсередини, а не зовні, тобто лікувати причину, яка викликає запори. Сьогодні поговоримо про один з найдієвіших засобів за відгуками - лляній олії при запорах.

 Купити лляну олію 200 мл

Чому лляна олія проносить?

На консистенцію калу і перистальтику кишечника безпосередньо впливає склад продукту. Вітаміни, мікро- та макроелементи, а також рослинний аналог Омега-3 ефективно впливають на розщеплення жирів і нормалізацію жовчовідтока. А саме ці дві проблеми і призводять до запорів.

Це важливо: навіть при тривалому застосуванні лляна олія для нормалізації стільця не викликає звикання, як синтетичні аналоги від ускладненої дефекації. Однак лляну олію при запорах у дорослих та дітей не варто вживати понад рекомендованої дози, в іншому випадку може початися неконтрольована діарея, яка призведе до зневоднення.

Як пити лляну олію при запорах

Як пити лляну олію при запорах - ОлійницяВаріант №1. При регулярних проблемах зі стільцем слід приймати олію льону натщесерце (з ранку) по 1 ч. ложці. Допускається розведення з водою.

Варіант №2. При необхідності швидко нормалізувати стілець приймати олію льону при запорах двічі на день по 1 ст. ложці продукту до сніданку і після вечері (дозу слід збільшити до подвійної, а при вазі понад 80 кг - множити на 1,5).

Варіант №3. Для епізодичного прийому лляну олію від запору можна настояти на зборі трав, які значно посилять не тільки проносний, а й оздоровчий ефект цього продукту. У рівних пропорціях береться чебрець, звіробій, солодка і м'ята і настоюються на 100 мл олії льону протягом двох тижнів. Після - прийом олії від запору по кожній із двох описаних вище схем.

Довідка: лляна олія з кефіром від запору може використовуватися в тандемі в тому випадку, якщо розлад шлунку викликано прийомом антибіотиків. В такому випадку вам вдасться домогтися «подвійного» ефекту, де другий - населення кишечника корисними лактобактеріями.

 Купити лляну олію 500 мл

Лляна олія дітям від запору: формат застосування і дозування

Використання продукту для нормалізації стільця дітьми аналогічно тому, як це відбувається у дорослих - або ложка лляної олії зранку натщесерце, або на ніч -  олія при запорі діє м'яко і не порушить сон дитини. Різниця полягає лише в дозуванні - для дітей кількість крапель олії на 1 прийом дорівнює числу місяців (з 5-ти років це вже 1 ч. ложка, з 10-ти - 1 ст. ложка. Також можна розмішувати продукт з молоком (100 до 1 ), з кефіром або простою водою.

Лляна олія дітям від запору, як пити - ОлійницяЛляна олія при запорах у новонароджених може використовуватися у вигляді мікроклізм. Для цього достатньо половини чайної ложки (2-3 мл) продукту, введеного в пряму кишку немовляти за допомогою спеціальної клізми. Лляна олія м'яко розслабить стілець і дозволить дитині безболісно позбутися від калових мас.

Не менш результативною і, що важливо, повністю безпечною виявляється лляна олія при запорах у вагітних (у особливій мірі жінки в положенні стикаються з цією малоприємною проблемою на останньому триместрі). Як пити лляну олію при запорах вагітним? Схема прийому ідентична стандартним, причому лляна олія при запорах на ГВ виявиться справжнім порятунком - і склад повністю натуральний, і побічного ефекту ні на організм матері, ні немовляти - немає.

Протипоказаннями лляної олії при запорах може стати індивідуальна непереносимість (перевіряється малою дозою з відстеженням реакції) або аргументована заборона лікаря. Це натуральний продукт без специфічної дії на організм, тому випадки непереносимості складають менше 1%.

Орієнтуючись на відгуки клієнтів, ми можемо з високою ймовірністю відповісти позитивно на питання, чи допомагає лляна олія при запорах. Придбати свіжий продукт холодного віджиму, який не проходив термічну обробку, ви можете прямо зараз - асортимент регулярно поповнюється новими партіями олії насіння льону. Гарантована якість, зручна фасовка, справедлива ціна - в «Олійниці».

 Купити лляну олію 1 л