Позитивний зв'язок кунжутної олії і запору для нутриціологів і для лікарів інтегративної медицини, і для тих, хто цікавиться впливом органічних продуктів на здоров'я, очевидний. Завдяки протизапальним, антиоксидантним і розслаблюючим мускулатуру товстої кишки властивостям цей продукт здатний м'яко і безболісно не тільки вирішувати проблеми з порушенням стільця, але і профілактувати їх.

 

У сьогоднішньому матеріалі проаналізуємо склад продукту і зрозуміємо, як і за рахунок чого діє кунжутна олія при запорах і чому її дія набагато ефективніша, ніж лікарські та фізичні клізми.

 Кунжутна олія 200 мл від запорівКупити кунжутну олію 200 мл

Як діє кунжутна олія при запорах

Для початку слід позначити, що хронічний запор супроводжується не тільки ускладненою дефекацією, а й часто болями в кишечнику, тріщинами анального отвору і навіть незначними кровотечами, які можуть бути викликані пошкодженням прямої кишки внаслідок щільних калових мас.

 

Кунжутна олія при запорах - ОлійницяНерозчинна олія насіння кунжуту, досягаючи шлунка, позитивно впливає на жовчовидільний тракт, а саме без жовчі коректна робота кишечника неможлива. Антиоксидантні та протизапальні властивості основного компонента складу - сезаму - виключають бродіння і процеси гниття калових мас.

 

Олія кунжуту:

 

Тыквенное масло витамины Проникає в структуру калового каменя, розм'якшує його і тим самим перешкоджає пошкодженню слизової оболонки кишечника

Тыквенное масло витамины Вона стимулює безперервне вироблення жовчі, діючи НЕ симптоматично, а впливаючи на причину її дефіциту: запалення жовчного міхура

Тыквенное масло витамины Полегшує просування вмісту кишечника за рахунок створення плівки між калом і стінками кишки

Тыквенное масло витаминыФітостероли, що входять до складу, нормалізують кишкову флору і підвищують місцевий імунітет

Тыквенное масло витаминыСквален - це антиоксидант, який забезпечує протигрибкову і антибактеріальну терапію як на стінки кишечника, так і на жовчний міхур

Тыквенное масло витамины Жирні кислоти, присутні в складі в збалансованій кількості, забезпечують очистку організму від шлаків, канцерогенів і токсинів, підвищення рівня яких практично неминуче при хронічних або частих запорах

 Кунжутна олія 500 мл від запорівКупити кунжутну олію 500 мл

Як приймати кунжутну олію від запорів

Як приймати кунжутну олію від запорів - ОлійницяТыквенное масло витамины Дозування для дорослих становить 1 столова ложка натщесерце одноразово. У разі, якщо мова йде про хронічний перебіг стану, слід збільшити вдвічі і розподілити на два прийоми: вранці та ввечері.

Тыквенное масло витамины Також допускаються мікроклізми з цим продуктом, введені безпосередньо в пряму кишку. Для однієї дози достатньо 30 мл олії, можливе використання перед сном - вона діє м'яко і не потривожить в нічний час.

 

Молекули кунжутної олії здатні проникати в тому числі і трансдермально, тобто через шкіру. Полегшити стан додатково можна, втираючи невелику кількість олії в живіт і масажуючи (обов'язково - за годинниковою стрілкою, по ходу руху лімфи).

 

Важливо: в період застосування олії кунжуту від ускладненої дефекації слід контролювати водний режим. Стандартні норми вживання води розраховуються виходячи з ваги: ​​50 мл на 1 кг маси тіла. Відповідно, людині вагою 70 кілограмів необхідно вживати до 3,5 літрів чистої води на день.

Профілактичний прийом кунжутної олії від запору

При досягненні стійкої стадії ремісії і нормалізації стільця протягом 2-3 місяців рекомендується підтримуюча терапія - 1 чайна ложка зранку натщесерце. Також слід доповнити раціон їжею, багатою клітковиною. При повторному прояві симптомів повернутися до терапевтичного дозування.

Кунжутна олія 1 л від запорів Купити кунжутну олію 1 л