Чи можна «розігнати» метаболізм, доповнивши раціон всього одним органічним продуктом? Так, якщо мова йде про цінну і мультиуніверсальну олію розторопші. Саме вона дає можливість виключити причину відкладення жиру - неправильне засвоєння їжі і неповну витрату спожитих калорій. Якщо ви вже зацікавлені і вам не терпиться дізнатися, як схуднути за допомогою олії розторопші, читайте далі!

 Олія розторопші 200 мл для схудненняКупити олію розторопші 200 мл

За рахунок яких властивостей цінна олія розторопші для схуднення

В основному цей продукт використовується для лікування всіх захворювань печінки і жовчного міхура. Печінка - це своєрідний фільтр організму, який надзвичайно страждає через нездорову їжу, надлишок цукру, шкідливих жирів, добавок, нітратів, алкоголю. І саме цей орган відповідає за спалювання жирів. Подивіться, як багато «опцій» у олії розторопші:

 

Як пити олію розторопші для схуднення - ОлійницяТыквенное масло витамины Для зниження апетиту, підвищення якого може бути викликано дисбалансом гормонів. Жирні кислоти налагоджують рівновагу естрогену, прогестерону і тестостерону.

Тыквенное масло витамины Стимулює функції печінки - має гепатопротекторну силу, виводить токсини, які, в основному, накопичуються саме в жировій тканині. Очищена печінка краще переробляє жири в корисну енергію. Це відбувається завдяки речовині сілубіну.

Тыквенное масло витамины Знижує рівень гістаміну, який є причиною лімфостазу і зайвої ваги внаслідок набряків - завдяки тріаді Омеги, яка входить до складу.

Тыквенное масло витамины Розщеплює жири і надає значну омолоджуючу дію тканинам - це відбувається завдяки цінному силімарину.

Тыквенное масло витамины Виводить токсини, які утворюються при значних жирових відкладеннях - завдяки потужному антиоксиданту, аналогу Q10 - кверцетину.

Тыквенное масло витамины Забезпечує міцність м'язів і судин - тіло стає більш пружним і підтягнутим завдяки олії розторопші для шкіри і вітамінів групи В, алкалоїдів, амінокислот і білка.

Важливо: на питання про те, чи можна схуднути, якщо пити олію розторопші, відповідь однозначна - так. Тільки слід пам'ятати, що це - лише добавка до харчування, яка сприяє зниженню ваги, а не панацея. Обов'язково слід переглянути свій раціон, виключити прості вуглеводи і забезпечити регулярне фізичне навантаження.

 Олія розторопші 500 мл для схудненняКупити олію розторопші 500 мл

Як пити олію розторопші для схуднення: практичні рекомендації

Як схуднути з олією розторопші - ОлійницяПерше правило - тривалий і регулярний (!) прийом, оскільки діяти цей засіб миттєво не може. Організму потрібно дати час, щоб перебудуватися, вивести шлаки, токсини і почати активне оновлення.

Мінімальний курс - 1 місяць, дозування - по 7-10 мл (1 столова ложка) тричі на день за 20 хвилин до прийому їжі. Дозу слід регулювати залежно від ваги (розрахунковою вважається 70-80 кг).

 

Відгуки про олію розторопші для схуднення

«Приймала її для профілактики захворювань печінки, і приємним бонусом стала втрата кількох зайвих кілограмів, які «трималися» на мені після народження другої дитини. Чудовий і, що найголовніше, натуральний засіб. Уже порекомендувала його сестрі і подрузі - задоволені!»

Ірина Довженко, 34 роки

«Прочитала про цей продукт у журналі під час відпустки, ще в минулому році. Тому мій відгук - про тривалий прийом. Пила саме олію розторопші холодного віджиму протягом декількох місяців. Помітно підтягнулася шкіра, немає «горбів» на стегнах і від акне не залишилося ані сліду. На даний момент - мінус 7 см в талії і мінус 8 на стегнах. Підключила спорт, як підтримку - дуже рекомендую».

Світлана Печерук, 27 років

 

Розторопша - справжня помічниця організму, яка впливає на омолодження і схуднення не однобоко, а комплексно. Приймайте олії холодного віджиму, в яких збережені всі властивості, і вже через кілька тижнів насолоджуйтеся результатом: підтягнутим, молодим і здоровим тілом!

 Олія розторопші 1 л для схудненняКупити олію розторопші 1 л