Ще в 700-х роках до нашої ери автор аюрведичного трактату говорив про олію кунжутного насіння, як про «кращу з існуючих». Сьогодні її не тільки використовують в їжу, як цінну добавку до раціону. Уміння проникати в глибинні шари шкіри створило ще одну практичну «гілку» - використання в масажі.

У чому особливість масажу кунжутною олією холодного віджиму

Кунжутна олія для масажу - ОлійницяНе просто основа, а справжня лікувальна складова - цей продукт не зрівняється ні з одним косметичним засобом. А все завдяки складу:

Тыквенное масло витаминыЖирні кислоти: лінолева, арахінова, стеаринова, міристинова, гексадеценова - сприяють активації внутрішніх захисних функцій, запускають регенерацію і провокують вироблення еластину і колагену (білків, які відповідають за еластичність і тургор шкіри)

Тыквенное масло витаминыСезамол - виводить продукти метаболізму і очищає тіло від токсинів на клітинному рівні (антибактеріальна та протизапальна дія)

Тыквенное масло витаминыВітаміни С, Д, А та Е - нормалізують клітинний метаболізм, зміцнюють судини і уповільнюють процеси старіння (в'ялість, купероз, пігментація)

 Кунжутна олія 200 мл для масажуКупити кунжутну олію 200 мл

Аюрведичний масаж кунжутною олією: користь

Абх'янга - саме так в цьому глибинному і стародавньому напрямку називається вплив на тіло масажними рухами за допомогою олії кунжуту. Згідно з методикою, масаж дозволяє регулювати практично всі системи організму: починаючи від стресу і безсоння (нервова система) і закінчуючи запальними процесами в м'язах і суглобах (що особливо цінно для спортсменів і після значних фізичних навантажень).

Це цікаво: в аюрведі масаж кунжутною олією несе «гарячу» енергетику, що означає підвищену поживну силу для тканин.

Як ще можна використовувати олію кунжуту для масажу

 Користь аюрведичного масажу кунжутною олією - ОлійницяПерераховані вище способи не обмежують сферу застосування цього унікального і цілющого продукту. Наприклад, масаж ясен кунжутною олією дозволить позбутися від кровоточивості, нормалізувати мікрофлору порожнини рота, а також позбутися від нальоту на язиці, який найчастіше викликаний підвищеним розмноженням патогенних мікроорганізмів. Більш того, саме в аюрведі кунжутна олія використовується для полоскання під час омолоджуючих (!) процедур.

Масаж ніг кунжутною олією - прекрасний спосіб нормалізувати кровообіг і запустити лімфу, що особливо актуально при «стоячій» роботі або після дня, проведеного «на ногах». Регулярні процедури дозволять зменшити прояви судинних зірочок і мінімізувати функціональні набряки (в тому числі під час вагітності).

Бонус-порада: олію кунжуту для масажу можна використовувати не тільки за прямим призначенням, але і додавати у ванночки для ніг з водою, температура якої не перевищує 40 градусів.

Чи потрібно змивати кунжутну олію після масажу? Це не обов'язково, оскільки вона практично повністю всмоктується. При дискомфортних відчуттях можна прийняти контрастний душ без агресивного мила або гелю.

 Кунжутна олія 500 мл для масажуКупити кунжутну олію 500 мл

Дитячий масаж з кунжутною олією 

Масаж дітям з олією кунжуту також можливий - як в якості оздоровчого і загальнозміцнюючого способу, так і для розслаблення перед сном. При цьому дозволено використання з народження. Що цікаво - саме цей продукт сприяє більш якісному виробленню вітаміну Д. Аюрведичні рекомендації виглядають так: малюків перед купанням (!) змастити олією і винести на сонце на 10-15 хвилин, після чого обмити теплою водою. Обов'язково проконсультуйтеся з педіатром і зіставте стан шкіри дитини з можливими протипоказаннями.

Варто купити натуральну кунжутну олію для масажу та використовувати її в різних техніках: антицеллюлитному, лімфодренажному, загальному розслаблюючому, зміцнюючому та інших видах - в залежності від майбутнього завдання. Уповільнити старіння шкіри і поставити «бар'єр» з агресивними зовнішніми факторами - цьому продукту під силу практично будь-яке завдання!

 Кунжутна олія 1 л для масажуКупити кунжутну олію 1 л