Поліпшуемо імунітет - ОлійницяМіцна імунна система працює в якості бронежилета, який захищає організм від різних зовнішніх загроз. Багато що залежить від харчування і навколишнього середовища. З огляду на забрудненість атмосфери і кількість захворювань в країні, необхідно знати, які продукти зміцнюють імунітет людини.

 

Олії холодного віджиму постачають людський організм необхідними компонентами, антиоксидантами, а також містять речовини, що прискорюють регенеративні процеси. Омега-3 і Омега-6 жирні кислоти вкрай важливі для організму, який не здатний їх виробляти самостійно. Тому слід підбирати найбільш ефективні олії для того, щоб зміцнювати імунітет при бактеріальних і вірусних інфекціях.

 

Конопляна олія

Найкраща відповідь на питання чим зміцнювати імунітет. Олія має протизапальні властивості, які можуть бути корисні для імунної системи шляхом зменшення запалення.

До аутоімунних захворювань відносяться:

- ревматоїдний артрит;

- розсіяний склероз;

- вовчак;

- ВІЛ / СНІД;

- хвороба Паркінсона.

Хоча ці захворювання розрізняють за загальною характеристикою і симптомами, всі вони мають одну спільну рису: атака з боку імунної системи власних органів і тканин. Конопляна олія прекрасно підійде для профілактики подібних хвороб.

Також, цей засіб безцінний для профілактики онкозахворювань та ліквідації наслідків хіміотерапії.

Хлорофіл - речовина, що має протипухлинну дію. Саме він надає олії зеленуватий відтінок.

 Купити конопляну олію →

 

Олія волоського горіха

На відміну від інших олій, олія волоського горіха містить рекордну кількість вітамінів групи E і F. Поліпшується обмін, зменшуються запальні процеси шкірного покриву і слизових оболонок, прискорюється процес загоєння ран. Рекомендується вживати при гіпертонії, діабеті, різних захворюваннях нирок і щитовидної залози.

Часто вживають у відновлювальний період після хірургічного втручання. Протипоказання практично відсутні.

 Купити олію волоського горіху →

 

Гірчична олія

Коли зміцнюємо імунітет народними засобами, варто пам'ятати і про гірчичну олію. Вона володіє антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями. Зовнішнє і внутрішнє застосування допомагає боротися з різними інфекціями.

Втирання олії поліпшує кровообіг, текстуру шкіри і знімає м'язову напругу. Активуються потові залози, в результаті чого виводяться токсини.

 Купити гірчичну олію →

 

Способи застосування олій холодного віджиму

Для поповнення запасу необхідних для організму людини речовин олії приймають по 1 ч.л. 2-3 рази на день. Бажано включити даний продукт у щоденний раціон харчування. Варто пам'ятати, що олії не повинні піддаватися тепловій обробці, щоб уникнути втрати корисних властивостей.

Для посилення імунітету і профілактичних цілях олії слід приймати 1 ст.л. 2-3 на день.

 

Зрозуміло, олії слід вводити в раціон поступово, починаючи з 1 ч.л. на день, уважно простежуючи реакцію організму.

                                                                                                    Перейти до каталогу олій →