Сьогодні знайомимося з новими і особливо цінними для малюків властивостями цього природного продукту.

Чому корисна кунжутна олія дітям

Чому корисна кунжутна олія дітям - Олійниця1.  Піднімає білок. У ньому міститься багато метіоніну і цистеїну - амінокислот, які допомагають синтезу колагену і еластину (саме вони забезпечують міцність зв'язок, суглобів і здоров'я шкіри малюка).

2.  Забезпечить здоров'я кісток. Не тільки кальцій, але і кофактори для його засвоєння - цинк, марганець і магній - містяться в складі продукту. Близько 30 відсотків від добової норми споживання в 10 мл - саме тому кунжутна олія в дитячому харчуванні грає роль не тільки смачного, але і надзвичайно корисного продукту.

3.  Знімає запалення. Саме за рахунок цієї властивості кунжутна олія від кашлю дітям дозволяє купірувати гострі стани і позбутися від хронічного бронхіту або трахеїту. За таку дію відповідає сезамол - цінний антиоксидант, який міститься в продукті у високій кількості.

4.  Контролює нервову систему. У насінні і олії кунжуту високий вміст вітамінів групи В (1, 3 і 6), які забезпечують правильне функціонування клітин, контролюють метаболізм і насичують нервові волокна (від 5 до 17% від добової норми в 10 мл).

5.  Підвищує гемоглобін. 136% від добової норми споживання міді, 24% - заліза і 5% вітаміну В6 виключать кисневе голодування клітин і забезпечать достатній рівень феритину (депо заліза в організмі, звідки воно черпається при дефіциті).

 Кунжутна олія 200 мл для дитиниКупити кунжутну олію 200 мл

Важливо: перш ніж почати прийом олії кунжуту для дітей, слід переконатися у відсутності алергічних реакцій малюка на цей продукт. Порадьтеся з педіатром і, якщо він не бачить перешкод в прийомі, введіть у раціон (при внутрішньому прийомі) чи випробуйте на шкірі дитини невелику кількість олії. Відстежте реакцію (при відсутності алергії ніяких симптомів бути не повинно).

Як приймати кунжутну олію дітям: рекомендації для внутрішнього і зовнішнього використання

Рекомендований вік для початку застосування препарату всередину - 6 місяців (період введення прикорму у раціон малюка). Кунжутна олія для новонароджених не використовується, оскільки в ній немає потреби - всі нутрієнти дитина отримує з молоком матері (вона якраз може приймати продукт, речовини з якого будуть транспортовані через молоко) або з збалансованого дитячого харчування.

Дозування для малюків старшого віку наступне:

Тыквенное масло витамины З 6 до 12 місяців - 1-3 краплі до їжі.

Тыквенное масло витамины З 12 місяців до 3-х років - 3-5 крапель до їжі або в теплі кашу / суп / пюре.

Тыквенное масло витамины З 3-х до 7-ми років - 5-10 крапель натщесерце зранку.

Тыквенное масло витамины З 7-ми до 14-ти років - 1-1,5 (в залежності від ваги) ч. л. зранку перед їжею.

 Кунжутна олія 500 мл для дитиниКупити кунжутну олію 500 мл

Як приймати кунжутну олію дітям - ОлійницяЦей продукт багатий цинком, який здатний відмінно підвищувати місцевий імунітет. За рахунок такої дії знижується оксидативний стрес, відбувається прискорене загоєння будь-яких ушкоджень, в тому числі викликаних грибками і вірусами. Тому олія кунжуту від себорейний корочок настільки ефективна - вона бореться з грибком кандидою, який і є причиною цього стану.

Дитячий масаж з кунжутною олією - прекрасна альтернатива використанню спеціалізованих косметичних засобів. Продукт володіє ковзанням, м'яко вбирається, не залишає липкого шару на ніжній шкірі дитини, і до того ж кунжутна олія грудничку буде профілактикою безлічі типових станів: дерматитів, попрілостей, кропивниць і т.д.

Зверніть увагу: саме у продукті холодного віджиму містяться всі корисні мікро- і макроелементи, здатні принести користь здоров'ю малюка. При такому форматі виготовлення олія кунжутного насіння не проходить термічну обробку - вона добувається методом пресування без використання додаткових засобів.

Ми дбаємо про те, щоб ви отримували максимум користі від кожного продукту. Кунжутна олія дитині і дорослому необхідна, як додаткове джерело вітамінів, - це здоров'я і гарний настрій.

 Кунжутна олія 1 л для дитиниКупити кунжутну олію 1 л