Фізіологічні процеси, що протікають в організмі, потребують не тільки жирів і вуглеводів, але і білків, які є високомолекулярними органічними речовинами, що складаються з незамінних амінокислот, тобто таких, які виходять з їжі. Також в його складі є замінні амінокислоти, іншими словами, синтезовані самим організмом. Білки знаходяться у всіх тканинах, але не мають здатності накопичуватися, тому необхідно їх щоденне надходження до організму.

Однак надмірне надходження білків порушує збалансований обмін речовин. А нестача білка в організмі, навпаки, зменшує працездатність, знижує імунітет, призводить до інших проблем. Особливо страждає при недоліку білків зір, розумова діяльність.

Існують білки тваринного походження і рослинного. Рослинний білок - це речовини, які містяться в деяких рослинах і їх продуктах. Вони мають певні переваги перед тваринними, оскільки не містять насичених жирів, які шкідливо впливають на шлунково-кишковий тракті і накопичення холестерину. Вживання рослинних білків також попереджає ожиріння і знижує ризик виникнення серцево-судинних захворювань. І що не менш важливо, ці білки позбавлені гормонів та антибіотиків, які є в тваринних білках, а, отже, вживання рослинних білків зменшує ймовірність багатьох захворювань. Дуже широке застосування рослинних білків у фармацевтичній і харчовій промисловості. Багатьом знайоме таке поняття, як рослинний текстурований білок - це продукт, який виробляється з сої і служить добавкою до ковбасних виробів.

Купити конопляний протеїн 250 г

Джерела білка рослинного походження

Джерела білка рослинного походження - ОлійницяРослинний білок міститься більш ніж в 20 рослинах і їх плодах. Найбільш білка знаходиться в таких продуктах рослинного походження:

•    кіноа - зернова культура (хлібна);
•    тофу - харчовий продукт, одержуваний із соєвих бобів;
•    гречана крупа;
•    спіруліна - одна з різновидів синьо-зелених водоростей;
•    насіння чіа (іспанської шавлії);
•    рис;
•    насіння конопель;
•    боби;
•    горіхи.

Особливої ​​уваги заслуговує конопляний білок - високомолекулярна речовина, що отримується в результаті холодного віджиму зерен конопель, у складі якого знаходиться корисний безглютеновий білок, що включає в себе 20 амінокислот з 22 існуючих, в тому числі, і всі 8 незамінних, а також жирні кислоти, такі як Омега-6 і Омега-3.

Одним з найбільш поширених питань на цю тему є: «Конопляний протеїн, що це?». Це популярна харчова добавка з білка конопель, яку вчені світу у сфері здорового харчування вважають найкращим високозасвоюваним рослинним протеїном. Він містить від 30 до 50% білка і всі 8 незамінних амінокислот, завдяки чому позитивно впливає на організм. Конопляний протеїн - це ще і вітамінно-мінеральний комплекс.

Як загальнозміцнюючий засіб приймати його слід по 1-2 столових ложки на день, в залежності від ваги і росту людини, розводячи у воді, соку, молоці, а також додаючи в супи, каші і салати. У спортсменів при інтенсивних тренуваннях доза до 3 столових ложок 3 рази на день. Для кращого засвоєння протеїну, його потрібно приймати до або після фізичного навантаження.

 Купити конопляний протеїн 500 г

Для чого потрібні білки в організмі

Функції і норма білка в організмі людини - ОлійницяБільшість населення прекрасно знає, що для збалансованого і повноцінного харчування необхідно, щоб щодня в організм надходили жири, вуглеводи, вітаміни і білки. Функції білка в організмі наступні:

Тыквенное масло витамины  будівельна, оскільки білок є основним будівельним матеріалом;
Тыквенное масло витамины  транспортна, шляхом перенесення речовин в клітини і виносу з клітин;
Тыквенное масло витамины  захисна, виконувана за допомогою антитіл, що борються з інфекцією;
Тыквенное масло витамины  рухова, забезпечуючи скорочення м'язів і рух клітин;
Тыквенное масло витамины  гормональна, за допомогою гормонів, що входять до складу білків;
Тыквенное масло витамины  каталітична, яка здійснюється за допомогою білків-ферментів;
Тыквенное масло витамины  рецепторна, виконується шляхом прийому-передачі інформації;
Тыквенное масло витамины  пластична, здійснюється за допомогою колагену і еластину, що зміцнюють сполучну тканину.

Норма білка в організмі людини

Щоб окислювально-відновлювальні процеси в організмі протікали нормально, необхідно споживати в день 0,8 г білків на 1 кг ваги. Іншими словами, організму людини, у якого вага 70 кг, необхідно не менше 56 грам білка на добу. Причому співвідношення тваринного і рослинного білка 3: 1. Тобто, добова норма рослинного білка повинна складати 0,2 г на кілограм ваги, або 14 грам при вазі людини 70 кілограм. У спортсменів споживання набагато більше - до 2,5 г, і залежить від завдання і обсягу навантаження. З огляду на те, що білки не накопичуються в організмі, то їх надходження має бути рівномірним протягом усього дня. Іншими словами, рекомендовану норму споживання білків потрібно ділити рівномірно на три прийоми їжі.

Таким чином, для нормального функціонування організму, необхідне щоденне, рівномірне надходження білків, як тваринного, так і рослинного походження, особливо з рослин, які ростуть в Україні, оскільки вони більш звичні для нашого організму. Незамінною підмогою в цьому є конопляний білок і конопляний протеїн.

 Купити конопляний протеїн 1 кг